Wereldreis door eigen stad - Humanity House

Agenda

overzicht
Sun
24 Mar
2013

Evenement

Wereldreis door eigen stad

Op zondag 24 maart is de 21e editie van de ‘Wereldreis door eigen stad’ in Den Haag. Een dag vol verrassende ontmoetingen, culturele optredens en interessante uitwisselingen in een ontspannen sfeer. De Wereldreis door eigen stad neemt je mee langs meer dan 20 bijzondere en kleurrijke culturele, maatschappelijke en religieuze organisaties. Ook het Humanity House doet mee en opent deze dag haar deuren voor de wereldreizigers.

Twintig jaar geleden werd de wereldreis voor het eerst georganiseerd in het kader van 21 maart, de door de Verenigde Naties uitgeroepen Internationale Dag tegen Rassendiscriminatie. Inmiddels is de wereldreis uitgegroeid tot een evenement dat jaarlijks vele duizenden bezoekers, Hagenaars en niet Hagenaars, trekt. Voor meer informatie over de ‘Wereldreis door eigen stad’ klik hier.

Maak de reis van een vluchteling

Kruip zelf in de huid van een vluchteling. Tijdens ‘Wereldreis door eigen stad’ kun je in het Humanity House op vertoon van het Wereldreis drukwerk voor slechts € 1,- de ervaringsreis doen en zelf ervaren hoe het voelt op de vlucht te moeten voor een ramp of conflict. Onze nieuwe, bijzondere multimediale fototentoonstelling ‘One day I’m gonna make it’ is de hele dag gratis toegankelijk. Daarna bent u ongetwijfeld toe aan een kopje fairtrade koffie in ons Museum Café.

Details

  • Nederlands
  • 11:00
  • 11:00
  • 17:00