Samen onder de sterrenhemel bijzondere en inspirerende films kijken. Nu we elkaar niet op ‘normale’ wijze kunnen ontmoeten, willen we onze bezoekers op een andere manier verbinden met elkaar en de veranderende wereld om ons heen. Humanity House, PIP en Nest organiseren van 4 tot 10 juli Cinema in the Garden. Late night films en documentaires op het terras van PIP. Op de planning staan zeven inspirerende films en documentaires die aansluiten bij de tijd en wereld van nu. Kijk je mee?

Algemene info: Het terras gaat open om 21:30. De film begint om 22:30 uur. Geen kaartverkoop aan de deur, alle COVID-maatregelen gelden ook voor Cinema in the Garden. Tickets reserveren kan via de website van Humanity House. 

Sat 04.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: When I sold my soul to the machine

FILM - Een must see voor iedereen die elektronische muziek kan waarderen of gewoon liefde heeft voor Den Haag in al haar verschijningsvormen!

Lees meer ...
Sun 05.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Progress vs Regress

FILM - Progress vs Regress is een film van kunstenaar Melanie Bonajo. Bonajo laat de oudere generatie aan het woord over technologische ontwikkelingen en de invloed daarvan op sociale relaties, werk en geld.

Lees meer ...
Mon 06.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Objector

FILM - Objector is een aangrijpende documentaire over de rol van het leger in de Israëlische maatschappij, en de zoektocht van een jonge vrouw naar dialoog en begrip.

Lees meer ...
Tue 07.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Before you know it

FILM - Before You Know It gaat over drie unieke LGBTQ-senioren die veel vooroordelen hebben te overwinnen in hun ‘gouden jaren’.

Lees meer ...
Wed 08.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Antigone

FILM - Prachtig gespeeld door debutant Nahema Ricci, is Antigone een jonge vrouw met een onverwoestbare liefde voor familie en rechtvaardigheid.

Lees meer ...
Thu 09.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Cutie and the Boxer

FILM - Een ontroerend en ook komisch portret van een paar dat worstelt met de eeuwige thema's van opoffering, teleurstelling en veroudering, tegen een achtergrond van levens gewijd aan kunst.

Lees meer ...
Fri 10.07 22.30 uur

Cinema in the Garden: Bubbling: Bandje 64 & Progress vs. Regress

FILM - Boeiend portret van Pester en Moortje, de grondleggers van de muziekstijl bubbling. Hun stijl heeft een gigantische invloed gehad op Nederlandse dj's en muziek over de hele wereld.

Lees meer ...

Humanity House

Prinsegracht 8

2512 GA Den Haag

070-3100050

info@humanityhouse.org