Update voor het MBO

Op donderdag 7 december organiseren CJP en het Landelijk Kennisinstituut Cultuur en Amateurkunst (LKCA) een inspiratiebijeenkomst: een speciale middag voor professionals in het mbo-onderwijs en de cultuursector. De presentatie van de publicatie ‘Een wereld vol mogelijkheden, cultuureducatie in het mbo’ staat hierbij centraal. Het Humanity House staat als praktijkvoorbeeld in deze publicatie en daarom zijn we dan ook zeker van de partij. Zien we je daar?

 

Ervaringsreis & Ontmoeting

LESPROGRAMMA - Sahar (19): “Ik kan laten zien dat ik niet alleen ‘een vluchteling’ ben, maar ook een mens met dromen, gevoelens en angsten.” Laat je leerlingen in gesprek gaan met een vluchteling en boek dit lesprogramma als mooie aanvulling op de ervaringsreis.

Lees meer ...
 

Hoe werkt noodhulp?

We hebben allemaal de beelden van orkaan Irma nog op ons netvlies. Lokale Rode Kruis teams brachten voedsel, water en dekzeilen op Sint Maarten. Een complexe operatie. Hoe goed kunnen jouw leerlingen inschatten welke noodhulp er nodig is? Speel de Humanity Game!

Lees meer ...
 

Movies that Matter: The Wait

COMBI-EXCURSIE - Rokhsar (14 jaar) woont al vijf jaar met haar familie in Denemarken. Ze spreekt vloeiend Deens, voetbalt bij een lokale club en is goed geïntegreerd, maar heeft geen verblijfsvergunning. Het wachten op het verlossende woord duurt eindeloos en trekt een zware wissel op de jonge tiener.

Lees meer ...
 

Vluchteling in Beeld

DIGITALE LES - Kun je niet met je klas naar Den Haag afreizen? Gebruik dan onze digitale les waarmee je ingewikkelde thema's als noodhulp, oorlog, rampen en vluchtelingen invoelbaar en bespreekbaar kunt maken in de klas.

Lees meer ...

Humanity House

Prinsegracht 8

2512 GA Den Haag

070-3100050

info@humanityhouse.org