Medewerkers - Humanity House

Medewerkers

Hanneke Propitius

Directeur
"We build too many walls and not enough bridges - Isaac Newton"
Hanneke Propitius staat sinds oktober 2019 aan het roer bij Humanity House. Na vele jaren bij non-profit en purpose gedreven organisaties, vindt Hanneke het bijzonder dat ze nu haar steentje bijdraagt aan een plek die mensen in het hoofd en in het hart raakt.
070 31 000 50
hanneke.propitius@humanityhouse.org

Marloes Sonsma

Hoofd Partnerships & Development
"Verbeter de wereld. Begin! - Loesje"
Marloes werkt als projectmanager aan de ontwikkeling van onze plannen voor het toekomstige Humanity House. Daarnaast draagt zij zorg voor al onze partnerships.
070 31 000 54
marloes.sonsma@humanityhouse.org

Frederiek Biemans

Hoofd Programmering & Tentoonstellingen
"In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends - Martin Luther King"
Frederiek weet met een sterke combinatie van inhoud en creativiteit een diverse mix van programma’s en tentoonstellingen die raken samen te stellen.
070 31 000 55
frederiek.biemans@humanityhouse.org

Elske Schreurs

Marketing & communicatie
Elske is verantwoordelijk voor alle zaken rond (vrije) publiciteit, evenementen en communicatie, zowel online als offline. Ze is ook aanspreekpunt voor persvragen.
070 31 000 50
elske.schreurs@humanityhouse.org

Dorinda Hovenga

Operationeel Coördinator
"Wees de verandering die je in de wereld wil zien gebeuren - Mahatma Gandhi"
Dorinda is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze zorgt onder andere voor alle zaalhuur, educatieve programma’s, personeelsbezetting, gebouwbeheer, (facilitaire) inkoop en verschillende financiële en marketing gerelateerde activiteiten.
070 31 000 59
dorinda.hovenga@humanityhouse.org

Audrey Mussoni

Educatie Coördinator
"There is no way to peace, peace is the way - A. J. Muste"
Audrey draagt zorg voor de ontwikkeling en kwaliteit van onze educatieve programma’s.
070 31 000 50
audrey.mussoni@humanityhouse.org

Sahar Shirzad

Programmamaker
"By being love you change the world consciousness from mind to heart - Alicia Butler"
Sahar is sinds december 2019 werkzaam als programmamaker. Sahar is aanspreekpunt voor alle programmering op het podium van Humanity House. Daarnaast is zij zowel de maker als moderator van de reeks The Refugee Millennial.
070-3100050
sahar.shirzad@humanityhouse.org

Jari Kösters

Medewerker Planning
"Be grateful for the things you don’t have that you don’t want - Bob Dylan"
Jari is samen met Dorinda het aanspreekpunt voor alle verhuringen en educatieve programma’s. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de personeelsbezetting van het museumteam.
070 31 000 50
jari.kosters@humanityhouse.org

Museumteam

Medewerkers
"Een groot deel van de vrede bestaat erin de vrede van harte te willen - Erasmus"
Marketing & Communicatie: Elske Schreurs, elske.schreurs@humanityhouse.org
Sociale media & webredactie: Jet Hage, jet.hage@humanityhouse.org
Bedrijfsvoering & HR: Agnita Hoek, agnita.hoek@humanityhouse.org

Vormgeving:
Jennifer Huyer
Asja Keeman

Anne Roos Alblas
Mohammad Al-Jaf
Wouter Pierrot
Abel La Ferrera
Kim Koemeester
Defne Özdemir
Thomas van der Molen
Rachel Krebs
Annick Vossebelt

Techniek:
Rinse Buurma
Simon Lock
Hans Poel
070 31 000 50
info@humanityhouse.org